اطلاعیه شماره 3 

 بررسی مدارک آزمون استخدامی پیمانی 24 بهمن 99 دانشکده علو...

بررسی مدارک آزمون استخدامی پیمانی 24 بهمن 99 دانشکده علوم پزشکی بهبهان

اطلاعیه شماره 3 بررسی مدارک آزمون استخدامی پیمانی 24 بهمن 99 دانشکده علوم پزشکی بهبهان ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و موفقیت...
1400/01/10 | خانم بگدلی | بررسی مدارک آزمون استخدامی پیمانی 24 بهمن 99 دانشکده علوم پزشکی بهبهان | عمومی،اخبار ویژه،اطلاعیه ها،معاونت درمان،معاونت توسعه،معاونت بهداشت،بیمارستان شهید زاده،بیمارستان فریده بهبهانی،حوزه ریاست،خبر اسلایدر | 3714 | 0 نظر | print | |

اطلاعیه شماره 3

بررسی مدارک آزمون استخدامی پیمانی 24 بهمن 99 دانشکده علوم پزشکی بهبهان

ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه مردم ایران ، به اطلاع می رساند کلیه داوطلبینی که در آزمون استخدامی متمرکز پیمانی 24 بهمن 99 وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور شرکت نموده و در کارنامه اولیه به عنوان داوطلب معرفی شده برای بررسی مدارک در دانشکده علوم پزشکی بهبهان می باشند ضروری است نسبت به ارسال مدارک مورد نیاز به شرح زیر از طریق درگاه اینترنتی: http://behums.ac.ir/sanjesh/ValentearLogin  و از تاریخ 02/01/1400 الی 14/01/1400 اقدام نمایند.

 مدارک مورد نیاز:

 1. تصویر  تمامی صفحات  شناسنامه داوطلب
 2. تصویر  کارت ملی(پشت و رو)
 3. تصویر پشت و رو کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی ویا معافیت دائم (ویژه آقایان)
 4. تصویر گواهی پایان طرح نیروی انسانی یا معافیت از طرح  جهت رشته های مشمول طرح 

نکته:

 • تصویر گواهی اشتغال به طرح ، تمدید طرح از واحدهای تابعه دانشکده با قید تاریخ شروع و پایان طرح به تاریخ روز ، ماه و سال برای متقاضیانی که درحال گذراندن طرح در دانشکده علوم پزشکی بهبهان می باشند.
 • گواهی موافقت با انصراف از طرح برای مشمولین طرح اختیاری از واحد محل خدمت و برای داوطلبین مشمول طرح اختیاری در سایر دانشگاه ها از دانشگاه محل خدمت 
 1. تصویر آخرین مدرک تحصیلی  
 2. تصویر گواهینامه رانندگی (ب 2) داوطلبان رشته شغلی کاردان و کارشناس فوریتهای پزشکی. داوطلبانی که هنوز گواهینامه ب 2 را اخذ نکرده اند ملزم به ارسال تصویر گواهینامه ب 1 می باشند.
 3. تصویر کلیه مدارک وتاییدیه های مربوط به سهمیه های انتخابی ایثارگری به شرح زیر:
 • تصویرگواهی از بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برای خانواده های محترم شهدا ، جانبازان و آزادگان
 • گواهی معتبر از مراجع ذیصلاح عبارتند از(1. معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود 2. معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل 3. معاونت توسعه مدیریت ومنابع وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران) جهت داوطلبان رزمنده، همسر و یا فرزند رزمنده با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها
 •  تصویرتمام صفحات شناسنامه ایثارگر

 

 1. ارائه گواهی از موسسات زیر مجموعه وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و یا شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد و سابقه بیمه .این بند برای داوطلبانی است که از شرط سنی ویژه داوطلبان قراردادی و شرکتی استفاده نموده اند.
 2. پرینت کارنامه چاپ شده از سایت سنجش
 3. فرم استشهاد محلی برای داوطلبانی که در شهرستان شغل محل انتخابی متولد نشده اند و متقاضی استفاده از سهمیه بومی می باشند.
 4. عکس 3*4
 5. گواهی دال بر معلولیت ویژه داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه 3درصد معلولین
 6. فرم امتیاز کرونا ویژه داوطلبان شاغل در بخشهای کرونا در سایر دانشگاهها (به منظور تکمیل فرم مذکور طبق مفاد آگهی شماره 2 مندرج در سایت دانشکده علوم پزشکی بهبهان اقدام نمایید.)
 7. فرم تعهدنامه با امضاء و اثرانگشت داوطلب

 

 

*تذکرات بسیار مهم*

 

 • نفرات اعلام شده ، به میزان یک برابرظرفیت در رشته های فاقد مصاحبه و سه برابر ظرفیت در رشته های دارای مصاحبه صرفاً جهت بررسی اولیه مدارک افراد و به صورت موقت بوده و طبق مفاد آگهی منتشرشده از سوی سازمان سنجش ، مسئولیت ناشی از عدم  رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده در آگهی برعهده شخص داوطلب بوده و چنانچه صحت اطلاعات اعلام شده توسط آنها در آزمون محرز نگردد، اولویت افراد کان لم یکن تلقی و از بین سایر متقاضیان پذیرش انجام خواهد گردید.

 

نویسنده
خانم بگدلی

b.bagdeli@yahoo.com
*******

خانم بگدلی

  نظرات

نظری وجود ندارد.

جستجو